Orliki Myślenice - strona nieoficjalna

OFICJALNA STRONA

Orliki na Facebooku

O Orlikach Myślenice

W 2008 roku w Orle Myślenice zrodził się pomysł założenia sekcji dla najmłodszych Orliki Myślenice Kamil Ostrowskiadeptów piłki nożnej i po planach, szybko doczekaliśmy się działań, gdyż po krótkim naborze ponad dwudziestoosobowa grupa Żaków rozpoczęła treningi pod wodzą Kamila Ostrowskiego. Z każdym kolejnym tygodniem i miesiącem widać było zauważalny progres nie tylko w treningach i postępach chłopców, ale także ich liczebności. W 2010 roku w Orle Myślenice trenowało już około 50 Żaków, którzy uczęszczali na treningi w dwóch kategoriach wiekowych.

Za sprawą prężnie działającego sztabu szkoleniowego w skład którego wchodził Kamil Ostrowski i jego pomocnicy - Krzysztof Karpeta, Dariusz Ślusarz i Bartłomiej Łętocha najmłodsi adepci piłki nożnej w Orle robili piłkarskie postępy i chociaż treningi często ze względu na wiek uczestników miały formy zabawowe, to ich rozwój był bardzo zauważalny. Nie można tutaj zapomnieć o kierowniczce - pani Edycie Mazur, która zajęła się biurokracją i sprawami pozaboiskowymi, dzięki którym chłopcy i sztab szkoleniowy mogli skupić się wyłącznie na sporcie i dobrej zabawie.

Szkółka Żaków Orła Myślenice z czasem zmieniła swą nazwę na Orliki Myślenice i otrzymała swoje własne logo. Od początku swojej działalności drużyna była zgłaszana do różnego rodzaju turniejów, w których godnie reprezentowała klub, odnosząc laury. Jednym z większych osiągnięć raczkującej póki co szkółki Orła było pokonanie renomowanej Akademii Piłkarskiej 21 podczas Otwartego Dnia Dziecka z Orłem Myślenice 1. czerwca 2010 roku.

Liga Młodzika: Orliki - Sęp 11:0
Ładowanie...