Orliki Myślenice - strona nieoficjalna

OFICJALNA STRONA

Orliki na Facebooku

Oferta Szkółki

Chcesz by Twoje dziecko spędzało aktywnie czas i zdobywało umiejętności piłkarskie od najmłodszych lat? Zapisz go do drużyny "Orliki Myślenice" działającej przy LKS Orzeł Myślenice.

Żaczki są najmłodszą grupą szkoleniową piłkarzy w Orle Myślenice, pod okiem trenera Kamila Ostrowskiego swoje piłkarskie umiejętności rozwija około pięćdziesięciu chłopców w wieku do dziesięciu lat. Po ukończeniu wieku Żaka każdy z wychowanków Orlików Myślenice będzie miał możliwośc kontynuowania swojej piłkarskiej edukacji w starszych kategoriach wiekowych.

Szczegółowe informacje i zapisy można zgłaszać pod kontaktowymi numerami telefonów: 609 641 855 a także 509 358 114. Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania wolnych miejsc, których liczba jest ograniczona.

Zapewniamy:
          - Profesjonalne treningi, prowadzone przez wyszkoloną kadrę trenersko-instruktorską.
          - Odpowiednią bazę sportowo-treningową
          - Miłą oraz przyjemną atmosferę