Orliki Myślenice - strona nieoficjalna

Orliki na Facebooku

www.orliki.myslenice.pl - ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ

• autor: akademia_orzel, 2014-03-06 18:39

Domena www.orliki.myslenice.pl została przekierowana na naszą nową stronę. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nią i jednocześnie prosimy o cierpliwość, gdyż informacje cały czas są aktualizowane i na bieżąco będziemy ją uzupełniać.

Na nowej stronie nie będzie już typowego kalendarium aktualizowanego co tydzień, tylko daty i godziny treningów będą w prawym menu po kliknięciu w button danej grupy. Poniżej wydruk ekranu nowej strony oraz legenda dotycząca 6 punktów zaznaczonych na stronie na czerwono.

1. Tutaj znajdują się buttony z treningami. Po kliknięciu w każdy kolejny button np. "GRUPA MINI - Treningi" zostaniemy przekierowani na podstronę, w której znajdować będą się informacje o treningach grupy Mini.

2. Ta część strony to najzwyklejsze aktualności, relacje z meczów oraz informacje o działalności naszej szkółki

3. Ta część przeznaczona jest dla RODZICÓW, to właśnie tutaj będziemy informować na bieżąco o ewentualnych zmianach itp. Prosimy o śledzenie w miarę na bieżąco artykułów oraz zwracanie uwagi na datę publikacji, czy aby dany artykuł nie jest przedawniony.

4. Podstawowe informacje dotyczące szkółki i kontaktu. Więcej szczegółów w podstronie - KONTAKT - w górnym menu.

5. Główne menu, tutaj odpowiednie podstrony z wynikami meczów, składami poszczególnych grup i drużyn, informacje o szkółce, sztabie szkoleniowym itp.

6. PILNE - najważniejsza informacja dla naszego kontaktu z rodzicami i zawodnikami. Jeśli z różnych przyczyn jakiś trening zostanie odwołany lub przełożony, to właśnie w tej części będziemy o tym informować. Uprzejmie prosimy, aby na bieżąco sprawdzać właśnie tę część naszej strony, czy aby któryś z treningów z różnych względów nie jest przełożony!

autor: stanmayewskji 2015-04-02 08:12:25

Profil stanmayewskji w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!! bet50pln.blogspot.com

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zdjęcia grupowe - 2013